ویژه های کیمیافام   


راهنمای آگاهانه انتخاب دارو

 

نکته هایی در مورد " راهنمای آگاهانه انتخاب دارو و عوامل موثر بر کیفیت دارو "1. شرط موفقيت هر كلينيسين در كنارتشخيص مناسب ، بهره گيري از داروهاي مطمئن و موثر مي باشد .

2. فرمولاسيون دارويي نقش مهمي در اثر بخشي هر دارو دارد.

3. برخي از داروهاي گروه داروئی کیمیا فام با بهره گيري از فرمولاسيون روز دنيا (شركت هاي هيپرا، كِركا و يانسن) و با بهره گيري از مواد اوليه شركت هاي معتبر اروپايي توليدمي شوند.

4. در توليد Products گروه داروئی كيميا فام از حداكثرميزان ماده اوليه ممكن استفاده می شود.

5. گروه داروئی كيميا فام توليد كننده داروهاي منحصر به فرد و تحت ليسانس شركت هاي اروپايي مي باشد.

6. کیمیاانروسديم به واسطه داشتن سديم، جذب و اثر گذاري بالاتري دارد و همانند انرواَكت شركت ال جي عمل مي‌نمايد.

7. هنگام مصرف كيميا پريم 48 نيازی به تكان دادن بطري دارو نمي باشد، زيرا در توليد اين محصول از حلالي استفاده شده كه تركيبي بسيار يكنواخت ايجادمي كند.

8. گروه داروئی کیمیا فام با بهره گيري از آزمايشگاه هاي بسيار پيشرفته و قدرتمند خود توانسته است Products خارجي را با كيفيتي بالاتر و بسته بندي بهتر توليد نمايد. از جمله اين Products ميتوان به موارد زیر اشاره کرد:

*كيميا فيزيول (متافيزول)
*كيميا پلاس (آلماريل پلاس)
*كيميا مريل (نئومريل)
*كيميا ليگو (ميكسوليگو)
*كيميا استيمول (آمپروسول)

9. كيميا استيمول فورت در ميان Products مشابه حاوي بالاترين ميزان اسيدآمينه و مولتي ويتامين مي باشد. ( 17 نوع اسيد آمينه و 11 نوع ويتامين).

10. پروموتور ال محصولي كاملا اروپائي است كه با داشتن مقادير بسيار زيادي از ويتامين هاي گروه B و اسيدهاي آمينه، بسيار غليظ و با صرفه مي باشد بطوريكه هر يك ليتر از آن را مي تواند در4 تا 8 هزار ليتر آب مصرف نمود.

11. در ميان تركيبات ضدعفوني كننده در بازار، دسپاداك كه محصولي كاملا اروپايي است (كالير اسپانيا) با بهره گيري از 5 ماده ضدعفوني كننده، قويترين ضدعفوني كننده موجود مي باشد.

12. فلورون تنها فلورفنيكل موجود در بازار ايران است كه تحت ليسانس شركتهاي اروپايي (كِركا) مي باشد.

13. کیمیا داكسي اس با فرمولاسيون اروپايي توليد شده و با بهره گيري از مواد اوليه مرغوب تر كيفيت متمايزي نسبت به ساير Products مشابه بازار دارد.

14. در ميان ديكلازوريل هاي موجود در بازار كليناكوكس تنها ديكلازوريل اروپايي (يانسن بلژيك) مي باشد.

15. در محلول های مولتي ويتامين گروه داروئی كيميافام از حلالي بنام كرموفور استفاده شده است كه حلاليت بي نظيري به اين Products مي دهد.

16. سالينومايسين گروه داروئی كيميا فام تحت ليسانس شركت اروپايي كِركا توليد شده و با نام كوكسيسان 120- جي به بازار عرضه مي گردد.

17. در Products توليدي گروه داروئی كيميا فام سعي براين شده است كه از بهترين مواد اوليه موجود استفاده شود.

18. براي ساخت كيميا هپاتيشو از عصاره آرتيشوي شركت بِرنِت استفاده شده است.

19. در محصول كيميا اي سلن ، بالاترين میزان ويتامينE و سلنيوم، نسبت به ساير Products مشابه وجود دارد.

20. يكي از اصلي ترين خصوصيات كيميا سالات ث جوشان بودن آن است كه در ميزان حلاليت آن بسيار تاثير گذار است.

21. ماده اوليه محصول کیمیا آمپروليوم اتوپابات از شركت سينتوفارم ايتاليا ميباشد.

22. كيميا مولين اس، كيميا مولين 45 و كيميا لوزين Productsي هستند كه با مواد اوليۀ شركت اروپايي هووفارما توليد مي شوند.

23. در بسته بندي داروهاي مايع گروه داروئی کیمیا فام، ليوان هاي مدرجي تعبيه شده است كه بسيار كاربردي مي باشد.

24. در بسته بندي داروهاي مايع گروه داروئی کیمیا فام، تشتك هاي انتهايي بطری ها با ایجاد یک لايه هوا بين دارو و سطوح، مانع بروز شوك هاي گرمايي و سرمايي به دارو مي شود.

25. بطري هاي Products گروه داروئی کیمیا فام از مواد مرغوب و با كيفيت بالا تهيه مي شود.

26. در Products پودري گروه داروئی کیمیا فام از مواد بسته بندي با گريد دارويي استفاده شده و به علت چند لايه بودن، نفوذ رطوبت به درون آن غيرممكن است.

27. گروه داروئی کیمیا فام با بهره مندي از تيم قوی علمي R&D، بالاترین ارتقا سطح كيفي Products را دارد.

28. تیم علمی گروه داروئی کیمیا فام از همکاری بهترين متخصصين فارماكولوژي، بهداشت و بيماري ها و مديريت و تغذيه دام و طيور، براي بالاتر بردن كيفيت Products و افزايش آگاهي مرغداران و دامداران سود مي برد.

29. به اذعان كليه مصرف كنندگان، كيفيت Products گروه داروئی کیمیا فام غير قابل رقابت بوده و از بالاترين ميزان فروش در سطح كشور برخوردار است.

30. گروه داروئی کیمیا فام از شبكه پخش كارآمد و بسيار وسيع بهره مي برد.

31. بهترين داروي كارآمد براي جذب كيسه زرده، كيميا كارنويت ب ميباشد.

32. گروه داروئی کیمیا فام وارد کننده بهترین Probiotics و پِرِبیوتیک های دنیا از شرکت کِنزی کانادا می باشد.

33. منتوفورت برونکودیلاتوری 100% گیاهی است که از عصاره اوکالیپتوس و نعناع تهیه میگردد و کارآمدترین محصول گیاهی برای درمان حمایتی بیماریهای تنفسی به شمار می آید.

34. نانوسیل آب و دان و هوا پایداری زیادی در آب و خوراک با PH های مختلف و در دماهای متفاوت دارد.

35. هنگامی که سالن خود را با نانوکلین می شویید، ضمن شستشوی مناسب با این کار یک ضدعفونی اولیه هم انجام داده اید چراکه نانوکلین تنها شوینده ای است که حاوی مواد ضدعفونی کننده است.

36. مرغدار عزیز چنانچه از نانوسیل فارم برای ضدعفونی سالن مرغداریتان استفده نمایید بعد از ضدعفونی نیاز به آبکشی نخواهید داشت.

37. کیمیا ویت- 5 (AD3EK3C) به علت داشتن مقادیر بالای Vitamin K3 نسبت به Products مشابه (7 برابر)، دارای تاثیر بیشتری در انعقاد خون و جلوگیری از خونریزی است.

38. حلالی که در سولفاوردین فورت گروه داروئی کیمیا فام استفاده شده است حاوی Vitamin K می باشد به همین جهت سولفاوردین فورت نسبت سایر Products مشابه موثرترین دارو در درمان کوکسیدیوز است.

39. کیمیا مولتی الکترولیت فورت دارای بیشترین میزان Vitamin و الکترولیت در بین Products مشابه می باشد. سدیم استات اختصاصی در این محصول باعث تسریع در امر تنظیم PH بدن و متعاقبا جلوگیری از آلکالوز یا اسیدوز در هنگام اسهال می شود.

40. گروه داروئی کیمیا فام مواد اولیه Products خود را از کارخانجات معتبر اروپایی تهیه نموده و با پشتوانه علمی قوی، Products خود را طبق فرمولاسیون روز دنیا تولید می کند.

41. اسپری کلر تتراسایکلین جهت درمان زخم های جلدی عفونت های ثانویه ناشی از انگل های خارجی استفاده می شود.

42. اسپری دیکلروفن جهت پیشگیری و درمان گندیدگی سم کچلی و عفونت های زخم های سطحی بسیار موثر است.

43. محلول لیکودرم جهت درمان موضعی انواع درماتیت ها ، اختلالات فولیکولی ، اگزما و کلیه بیماریهای Ring Worm استفاده می شود.

44. پودر الکترو بالانس از بهترین گزینه ها جهت جبران کمبودهای الکترولیتی در دام و Poultry در شرایط استرس و بیماری ها است.

45. پودر سو هاضمه جهت درمان اختلالات گوارشی، اشتها آور و تقویت کننده سیستم عمومی بدن بسیار موثر است.

46. پودر دایر استاپ با دارا بودن فاکتورهای ارگانیک بهترین محصول جهت درمان اسهال می باشد.