آرایشی و بهداشتی  • انسانی
  • انسانی
  • انسانی
  • انسانی

بهداشت فردی و خانگی

نظر به گسترش بیماری های ناشناخته و هزینه های بالای درمان رعایت نکات بهداشتی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمام محیط های زندگی به ویژه مراکز بهداشتی و درمانی بیش از پیش احساس می شود در همین راستا شرکت کیمیافام به پشتوانه بخش تحقیق و توسعه و آزمایشگاه های مجهز خود و با کارشناسان و متخصصین زبده با استفاده از تکنولوژی برتر و دانش روز جهان و با اعتقاد به شعار پیشگیری مقدم بر درمان، با تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده با کیفیت بهتر کمک شایسته ای به میهن عزیزمان نموده است.

به جرأت می توان گفت يکی از افتخارات شرکت داروسازی کيميافام در راستای خدمت رسانی به مردم، عرضه ضدعفونی کننده نانوسيل به بازار مصرف ايران می باشد. اين ضدعفونی کننده به علت سالم بودن و داشتن ويژگی اختصاصی، در تمامی زمينه ها به منظور بالا بردن سطح بهداشت عمومی در جامعه و جلوگيری از اپيدمی بيماريهای مختلف کاربرد گسترده دارد و برای ضدعفونی دست ، پوست ، هوای تنفسی ، آب آشاميدنی تا سطوح مختلف در صنايع غذايی و دارويی و ... به راحتی استفاده می شود.

از امتيازات شاخص نانوسیل عدم نياز به آبکشی پس از ضدعفونی و تداوم اثر ضدعفونی کنندگی آن می باشد. آبی که پس از هر ضدعفونی جهت پاک کردن بقايای ماده ضدعفونی کننده استفاده می شود خود می تواند منشأ آلودگی مجدد باشد و يک ضدعفونی کننده حتی اگر 100 درصد ميکروارگانيسم ها را از بين ببرد، آلودگی مجدد در اثر آبکشی، منشأ تکثير و ازدياد بار آلودگی در سطوح ضدعفونی شده خواهد شد که در نهايت نتيجه مطلوب گرفته نخواهد شد با استفاده از نانوسيل نه تنها اين مشکل مرتفع می گردد بلکه تداوم اثر ضدعفونی کنندگی آن، باعث می گردد که به مدت زمان بيشتری ميکروارگانيسم ها توان رشد و تکثير در موضع ضدعفونی شده را نداشته باشند.